Print

Українська легкоатлетка виграла «золото» на змаганнях у Польщі

PR dla Zagranicy
Natalia Beń 16.08.2018 17:15
Дворазова чемпіонка Європи Наталія Прищепа після тріумфу в Берліні здобула золоту медаль на змаганнях у Щеціні
Меморіал Вєслава Маняка в ЩецініМеморіал Вєслава Маняка в ЩецініPAP/Marcin Bielecki

Українська легкоатлетка Наталія Прищепа, дворазова чемпіонка Європи, після тріумфу в Берліні отримала «золото» на змаганнях Меморіал Вєслава Маняка (Memoriał Wiesława Maniaka) в Польщі у місті Щецін.

Наталія Прищепа з результатом 1:59.91 хвилини посіла перше місце в бігу на 800 м на змаганнях у Польщі. На континентальній першості її результат був 2:00.38.

Змагання в Щеціні виграла також фіналістка чемпіонату Європи Вікторія Ткачук. У бігу на 400 м з бар’єрами українка показала найкращий результат у кар’єрі – 55.28 с.

На чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Берліні Вікторія Ткачук зайняла 7 місце з результатом 56.15 с.