PR dla Zagranicy
Taras Andrukhovych 12.10.2016 09:45
Вирішальний гол на додатковій, 95-ій хвилин, забив Роберт Лєвандовський
PAP/Bartłomiej Zborowski

Підопічні Адама Навалки на Національному стадіоні у Варшаві обіграли команду Вірменії - 2:1. На 48-ій хвилині господарі поля вийшли вперед завдяки автоголу Грайра Мкояна, проте вже через дві хвилини вірмени відігралися - відзначився Вараздат Ароян.

Переможний гол в матчі вже у компенсований час (95-я хвилина) забив Роберт Лєвандовський. Відзначимо, що збірна Польщі грала в більшості з 30-ї хвилини - за другу жовту картку з поля був видалений захисник Гаель Андонян.

Після трьох ігор турнірна ситуація в групі «Е» виглядає наступним чином: Чорногорія - 7 очок, Польща - 7, Румунія - 5, Данія - 3, Казахстан - 2, Вірменія - 0.

Наступні матчі в групі пройдуть 11 листопада: Вірменія - Чорногорія, Данія - Казахстан, Румунія - Польща.