Print

Поляк Клозе, який грає за Німеччину, став найкращим бомбардиром в історії ЧС

PR dla Zagranicy
Olena Babakova 09.07.2014 11:31
16 голів забив на мундіалях Мірослав Клозе. Він перевершив рекорд легендарного Рональдо
Miroslav KloseMiroslav KlosePAP/EPA/THOMAS EISENHUTH

Розписавшись у воротах збірної Бразилії на 23-й хвилині півфінального поєдинку, гравець збірної Німеччини, поляк за походженням Мірослав Клозе став найбільш результативним бомбардиром в історії фінальної частини чемпіонатів світу з футболу.

Попередній рекорд тримався 8 років і належав легендарному бразильському футболісту Рональдо. Він забив у фінальних стадіях мундіалів 15 м'ячів.

Нагадаємо, 8 липня Німеччина блискуче перемогла Бразилію у півфіналі мундіалю з рахунком 7:1. Вперше в історії у півфіналі ЧС одна з команд забила сім голів. Вперше в історії друга команда пропустила п'ять голів ще до перерви.

Мірослав Клозе народився у польському місті Ополє у 1978 році. Родина у 80-і переїхала до Німеччини, кар'єра Клозе завжди була пов'язана з німецькими клубами. Зараз він є нападником збірної Німеччини та грає за італійський клуб "Лаціо".