Print

Каміль Стох здобув перше місце на Кубку світу стрибків на лижах з трампліна

PR dla Zagranicy
Taras Andrukhovych 23.01.2017 11:25
Польський стрибун на лижах з трампліна переміг в індивідуальному змаганні в Закопаному
Польський стрибун з трампліна Каміль СтохПольський стрибун з трампліна Каміль СтохPAP/Grzegorz Momot

Польський стрибун на лижах з трампліна Каміль Стох став переможцем індивідуального змагання Кубка світу в Закопаному. Поляк забезпечив собі перше місце завдяки стрибку на 131 метр у другій серії.

Друге і третє місця в індивідуальних змаганнях зайняли німецькі спортсмени Андреас Веллінґер і Ріхард Фрайтаґ.

Каміль Стох виграв індивідуальні змагання в Закопаному вчетверте у кар'єрі. На даний момент поляк очолює турнірну таблицю Кубка світу зі стрибків з трампліна на лижах.

За даними організаторів, на турнір в Закопане приїхали 23 тисячі уболівальників. Ще приблизно стільки ж людей перебували за межами трибун біля підніжжя трампліна Вєлька Крокєв.

Нагадаємо, що 22 січня польська збірна посіла друге місце в командному заліку на змаганнях за Кубок світу.